عصا، واکر و ویلچر

عصا، واکر و ویلچر

امروزه واکر ها در انواع و تنظیمات مختلف ارائه می‌شوند. بیشتر از نوع تاشو، قابل جاسازی و حمل پذیر استفاده می‌شود و به افراد کمک می‌کند تا در هنگام راه رفتن و ایستادن با حفظ ایمنی مناسب به کمک دستگاه، وزن خود را حفظ کنند. طراحی انواع آن‌ها متفاوت است. اطلاعات زیر یک مرور کلی از چندین نوع مختلف واکرهای متحرک در دسترس است. همانند بسیاری از انواع دیگر تجهیزات پزشکی خانگی، واکرها باید قبل از خرید مورد آزمایش قرار گیرند.گرچه ممکن است در بازار، قیمت‌های ارزان‌تر از فروشندگان آنلاین وجود داشته باشد.خرید واکر یا رولیتوری که نیاز های کاربر را برآورده نمی‌کند. صرفا هدر دادن پول خواهد بود. قبل از خرید آنلاین مطمئن شوید که می ‌دانید نیاز شما چیست و محصولی که خریداری می‌ کنید این نیاز را برآورده می‌ کند.

واکر استاندارد

امروزه واکرهای استاندارد به صورت معمول کمتر خریداری می‌شود
 اما هنوز در دسترس است. آن‌ها معمولا از قابی فلزی (معمولا آلومینیوم) تشکیل شده اند.
 اما ما مدل فولادی آن‌ها را نیز دیده‌ایم. با چهار پایه و دو دستگیره! در ابتدا به صورت تاشو نبودند،
 اما با گذشت زمان، تولیدکنندگان با طراحی و ارائه نسخه‌های تاشو، جاسازی و انتقال آن‌ها را آسان‌تر ساختند.
یکی دیگر از پیشرفت‌های طراحی که ایجاد شد،
 تولید پایه‌های کمکی چرخ‌دار بود که برای افرادی که در طول استفاده، در بلند کردن آن مشکل داشتند، می‌توانست به واکر استاندارد اضافه شود.
 شما می‌توانید دو یا چهار پایه چرخ‌دار فیکس کمکی را برای واکر استاندارد خریداری کنید
 یا می‌توانید دو  پایه چرخ‌دار فیکس و دو پایه چرخ‌دار غلطان را برای استفاده آسان‌تر از واکر خریداری کنید. 
هنگام نصب چرخ‌های کمکی بر روی یک واکر، آن‌ها همیشه در قسمت‌های پایینی قرار می‌گیرند 
درحالی‌که چرخ‌های فیکس در قسمت‌های پشتی قرار دارند.

انواع رولیتور ، واکر

رولیتور

واکر رولیتور یا همان واکر چرخ‌دار نوعی واکر است که کاربر هرگز نباید در طول استفاده از آن‌ها از روی زمین بلندشان کند.
 رولیتور رایج‌ترین نوع واکر است که امروزه به دلیل ثبات، سهولت استفاده و ویژگی‌های موجود به عنوان تجهیزات استاندارد و یا آپشن‌ های دیگر به فروش می‌رسد.
رولیتورها معمولا با چهار چرخ (دو چرخ جلو غلطان است)، ‌ترمز دستی، یک صندلی و اغلب یک سبد عرضه می‌شوند. 

صندلی حمل رولیتور ‌ترکیبی

رولیتور های‌ ترکیبی، رولیتور هایی هستند که به طور دقیق همانند دیگر رولیتورها استفاده می‌شوند، اما قابلیت تبدیل شدن به عنوان صندلی حمل و نقل را در صورتی که کاربر قادر به راه رفتن نیست، دارند. پشتی صندلی عقب است و یک زیرپایی جلوی رولیتور نصب شده است تا از پای کاربر پشتیبانی کند. صندلی حمل و نقل رو به جلو است و مراقب از پشت آن را هل می‌دهد.

واکر زانویی

واکر زانویی برای افرادی که به طور معمول در راه رفتن مشکل ندارند، طراحی شده‌ است اما به دلایلی نمی‌توانند وزن خود را بر روی یک پا قرار دهند. واکر زانو به طور معمول دارای چهار چرخ، یک نوع دستگیره، ‌ترمز و پد زانو است. هنگام استفاده از یک واکر زانو کاربر پای خود را در ناحیه زانوی خم می‌کند و زانویش را روی پد زانو قرار می‌دهد تعادل خود را با استفاده از پای سالم خود درحالی‌که وزنش بر روی واکر زانو نگه داشته می‌شود، حفظ می‌کند. برخی از مدل‌های واکر زانو هم‌چنین یک سبد کوچک برای حمل وسایل از محلی به محل دیگر دارند.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php73) in Unknown on line 0