همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان

به دلیل ضعف های موجود در سیستم پرستاری مثل کمبود پرسنل و همچنین مراقبت ها و رسیدگی هایی که به درستی انجام نمیشود، همیشه وجود یک همراه بیمار لازم است این افراد بخش بزرگی از کار را انجام داده و از سوی دیگر باتوجه به مشغله هایی که خانواده ها علی الخصوص افراد شاغل دارند که امکان همراهی با بیمارشان برایشان امکان پذیر نیست کمک کننده است. پس وجود یک شخص مطمئن و صبور در کنار بیمارتان الزامی است که بتواند نیاز های مراقبتی و عاطفی ایشان را تأمین کند. این افراد در کار خود حرفه ای هستند و کارهایی که شما ممکن است برای بار اول انجام دهید آنها این کارها را بارها انجام داده اند. اعزام همراه بیمار که دارای تجربه کافی و وارد به امور بیمارستانی باشد به صورت 24 ساعته و یا بصورت پاره وقت امکان پذیر است .

همراه بیمار در تهران

معمولا افرادی که در شهر های کوچک و یا شهرستان ها زندگی میکنند؛ مراقبت از بیمار خود را به صورت توافقی بین افراد خانواده تقسیم میکنند. اما بیشتر افرادی که در تهران زندگی میکنند به دلیل شاغل بودن و یا مسافت طولانی ترجیح میدهند که  یک همراه بیمار در بیمارستان استخدام کنند ، این  پرستاران به صورت 24 ساعته  یا پاره وقت به کار خود ادامه میدهند. و همچنین با شرایط مراقبت از بیمار در بیمارستان به خوبی آشنا هستند. زیرا تفاوت زیادی بین پرستار در منزل و پرستار در بیمارستان وجود دارد ، اگر شما نیازمند یک پرستار بیمار در بیمارستان هستید بهتر است از موسسه پرستاری نبض کمک بگیرید.

فواید استخدام پرستار بیمار در بیمارستان

امکان استخدام پرستار به صورت ( شبانه روزی ، روزانه ، شبانه ، مقطعی )

کاهش هزینه ها

آگاهی لحظه به لحظه از وضعیت بیمار

امنیت بالای بیمار

تغذیه مناسب

کاهش استرس بیمار

انواع خدمات پرستار بیمار

نوع اول پرستارانی هستند که در مراکز دولتی و تحت نظر آنها مراقبت و سرویس رسانی میکنند و نوع دوم پرستارانی هستند که به صورت خصوصی میباشند. و خانواده ها برای بیماران خود در منزل استخدام میکنند که  کیفیت زندگی بیمار را در عین بالا بردن سلامتی آنها ارتقاء می بخشند و در رابطه با تمامی مسائل مربوط به بیمار صحبت کرده و سابقه و علائم پزشکی بیمار را ثبت می کنند و همچنین  در صورت استفاده از تجهیزات کنترل و بررسی  آنها ، کنترل کردن و تسلط داشتن به داروها و دستورات درمانی بیمار ، مشاوره با پزشک خانواده برای بالا بردن سطح سلامتی بیمار ،  آموزش های لازم به بیمار و اعضای خانواده ایشان جزء وظایف کاری آنها میباشد.

وظایف همراه بیمار

بیمار ممکن است شرایط بیماریش متفاوت باشد برای همین لازم است که وظایف همراه بیمار مشخص باشد و متناسب با نوع بیماری بیمارتان همراه او را انتخاب نمایید.  همراه بیمار موظف است در مدتی که در بیمارستان حضور دارد  بهترین امکانات را برای بیمار شما فراهم کند؛ یکی از وظایف همراه بیمار این است که با تیم مراقبتی و پرستاری بیمارستان و خانواده بیمار همکاری لازم را داشته باشد. به هیچ وجه نباید وظایف همراه بیمار با وظایف پرستاران در بیمارستان تداخل داشته باشد و باید سعی شود که با یکدیگر در تعامل کامل به سر ببرند و همچنین که وظایف همراه بیمار به صورت دقیق و مشخص مکتوب شود، که مشکلی به وجود نیاید.  پرستار بیمار باید در  شیفت های کاری خود با پزشک بیمار در ارتباط باشد و شرایط خاص را با او در میان بگذارد تا از به وجود آمدن حوادث ناگوار جلوگیری نماید.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php73) in Unknown on line 0