درباره موسسه نبض

برای آشنایی با موسسه نبض و خدمات قابل ارائه این موسسه میتوانید با مطالعه مطالب زیر به شناخت کامل و جامع دست پیدا کنید و به اطمینان لازم برسید.

بیوگرافی موسسه نبض

موسسه پرستاری نبض بهترین، پیشرفته ترین و معتبرترین موسسه مراقبتی در سطح ملی با سالها سابقه درخشان و ارزشمند و کسب رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، برترین مرجع تخصصی اعزام مراقب و پرستار به منازل به شماره ثبت 49270 و شناسه ملی 14009018120 که پس از اخذ کلیه مجوزهای معتبر و لازم از مراجع ذیصلاح و سازمانهای مربوطه با عقد قرارداد رسمی و معتبر به عنوان جامع ترین و قابل اعتمادترین مرکز ارائه دهنده خدمات فوق حرفه ای و تخصصی مراقبت و نگهداری از کودک، سالمند و بیمار در منزل و بیمارستان به صورت ویژه و تضمینی و در شیفتهای شبانه روزی، روزانه، شبانه و مقطعی در خدمت کلیه خانواده های محترم و کارفرمایان گرامی می باشد. موسسه پرستاری نبض با برخورداری از بهترین و متخصص ترین پرسنل مراقبتی و تیمی فوق حرفه ای و مطمئن که از دلسوزترین و متعهدترین مراقبان و پرستاران آموزش دیده و گزینش شده از آزمونهای مهم و دقیق میباشند و با بهره مندی از دانش روز، استانداردهای جهانی و گواهینامه های متعدد بین المللی، خدمات خود را با ارائه سرویسهای VIP و کاملا تضمینی در سراسر کشور ارائه می نماید. اولویت اصلی موسسه نبض کارفرمایان محترم میباشد که این موسسه برای رفاه، رضایت و آرامش خاطر آنها ارزش ویژه ای قائل است. موسسه پرستاری نبض دارای رتبه برتر کشور در حوزه مراقبت و نگهداری از سالمندان و کودکان میباشد. که مفتخر به دریافت برترین نشان ها و تندیس ها به پاس ارائه خدمات باکیفیت، شایسته، برجسته، سازمان یافته و مشتری مداری با کسب بالاترین درصد رضایت کارفرمایان شده است که بیانگر شایستگی و کارآمدی این موسسه برجسته می باشد. خدمات یکپارچه و ده گانه با بهترین قیمت در سریع ترین زمان با پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته در کنار تیم هماهنگی و برنامه ریزی حرفه ای با دانش بالا جهت ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی به کارفرمایان و سنجش و ارزیابی مستمر و مداوم سرویسهای ارائه شده و عملکرد پرسنل اعزامی، همچنین مدیریت توانمند، پاسخگو و متعهد به همراه طیف وسیعی از خدمات ارزشمند دیگر در راستای توسعه رضایتمندی خانواده های محترم ارائه می شود. در صورتیکه نیاز به مراقب یا پرستاری از بیمار، سالمند و یا کودک خود در منزل یا بیمارستان دارید و یا نیاز به همیار جهت مراقبت و نگهداری از سالمندانتان دارید با خاطری آسوده و مطمئن با موسسه نبض همراه باشید. ما خاص ترین را برای شما که شایسته بهترین هستید فراهم کرده ایم. در جستجوی مهر، نبض ها به هم متصل شده اند.

افتخارات

ISO 10001

ISO 10002

ISO 9001

ISO 26000

گواهی بین المللی NOBEL برای مدیریت سطح کیفیت میباشد که موسسه نبض به دلیل بالا بودن امتیازش توانسته به این گواهی نامه ارزشمند دست پیدا کند.

گواهی نامه بین المللی
SWISS CERT

موسسه نبض جزء اولین موسسه هایی است که خدمات خود را به صورت گسترده پشتیبانی میکند و این موضوع باعث شده است که بتواند بصورت جهانی به فعالیت خود ادامه دهد.

افتخارات ملی

موسسه نبض از قدیمی ترین موسسات  پرستاری با سال ها سابقه ی ارزشمند،  به دلیل بالا بودن سطح کیفیت خدمات خود دارای افتخارات ملی فراوان میباشد.

تندیس کارآفرین نمونه

لوح تقدیر مدیریت سلامت

لوح زرین

تندیس برگزیده استان

تندیس مدیر نمونه


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php73) in Unknown on line 0