خدمات

ویژگی خدمات موسسه نبض

موسسه مشاوره و خدمات پرستاری در منزل نبض ،  دارای ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه امور خدمات پرستاری در منزل می‌باشد که  تجربه سالیان متمادی فعالیت در این زمینه باعث شده است تا خدمات حرفه‌ای تری را به مشتریان خود ارائه دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات تخصصی

کارنامه‌ی درخشان

۲۰ سال سابقه

سرویس های تخصصی موسسه نبض

موسسه نبض خدمات خود را فقط به صورت V.I.P و V.V.I.P ارائه مینماید و پرستاران در این مجموعه ، همگی دارای گواهینامه های لازم و سوابق مفید میباشند و در یکی از زمینه ها  اعم  از پرستاری سالمند ، کودک ، بیمار ، همراه بیمار در بیمارستان فعالیت میکنند. که ارائه  این خدمات بصورت ویژه و خیلی ویژه باعث بالا رفتن کیفیت عملکرد این موسسه شده است.

پرستار سالمند

شما میتوانید پس از مطالعه و بررسی ، از  موسسه پرستاری نبض اقدام به درخواست مراقب سالمند یا پرستار سالمند در منزل نمایید.

پرستار بیمار

شما میتوانید پس از مطالعه و بررسی ، از موسسه پرستاری نبض اقدام به درخواست مراقب بیمار یا پرستار بیمار در منزل نمایید.

پرستار کودک

شما میتوانید پس از مطالعه و بررسی ، از  موسسه پرستاری نبض اقدام به درخواست مراقب کودک یا پرستار کودک در منزل نمایید.

همراه بیمار در بیمارستان

شما میتوانید پس از مطالعه و بررسی ، از  موسسه پرستاری نبض اقدام به درخواست مراقب یا پرستار بیمار در بیمارستان نمایید.

فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

فروش و اجاره تجهیزات به بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، سازمان ها ، مراکز هلال احمر و اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین بیمارانی که از بیمارستان مرخص میشوند و نیاز به یک سری از وسایل و تجهیزات بیمارستانی دارند.

32432432432صثصثقصث

گارانتی محصولات

ضمانت اصل بودن کالا

21321213212133212121321323213231

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضعهخهع3212345678908765432345678حج

گارانتی برگشت وجه

تا ۷ روز قابل برگشت

سرویس های تخصصی موسسه نبض به مشتریان ( V V I P )

موسسه نبض خدمات خود را به صورت ویژه و تضمینی به کارفرمایان و پرستاران ارائه مینماید که این قضیه باعث میشود سطح خدمات نسبت به سایر موسسات دیگر بالاتر بوده و با کیفیت بیشتری انجام پذیرد.

گواهی نامه بین المللی NOBEL مدیریت

گواهی بین المللی NOBEL برای مدیریت سطح کیفیت میباشد که موسسه نبض به دلیل بالا بودن امتیازش توانسته به این گواهی نامه دست پیدا کند.

لوح سپاس کارآفرین نمونه

به دلیل اینکه در سال، بالغ بر هزاران نفر به شغل پرستاری مورد علاقه خود میرسند و مشغول به کار میشوند.

تندیس مدیر برتر کشور

در این موسسه به دلیل اینکه همه امورات، توسط مدیر موسسه چندین بار چک میشود و پرستاران و کارفرمایان به راحتی میتوانند با مدیر موسسه ارتباط برقرار نمایند؛ این امتیاز دلیلی بر رضایتمندی مشتریان شده است.

تندیس واحد ممتاز کشور

یکی از افتخارات موسسه نبض این است که به عنوان واحد ممتاز در بین موسسه های پرستاری برگزیده شده است که این به دلیل بالا بودن سطح خدمات این موسسه میباشد.

گواهی نامه WTG بین المللی

یکی از دلایل برتری موسسه نبض این است که دارای گواهی بین المللی WTG میباشد که به معنای عضویت این موسسه، در گروه تجارت جهانی است.

گواهی نامه SWISS CERT

موسسه نبض جزء اولین موسسه هایی است که خدمات خود را به صورت گسترده پشتیبانی میکند و این موضوع باعث شده است که بصورت جهانی به فعالیت خود ادامه دهد.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php73) in Unknown on line 0